Darmowa dostawa do Paczkomatu od 200 zł

Wysyłka z Polski

Zamówienia opłacone do godziny 15:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia

O nas

Keychron Poland to oficjalny polski oddział Keychron. Odpowiadamy za sprzedaż, a także wsparcie na terenie naszego kraju. Jednak od początku…

Keychron został utworzony w 2017 roku przez entuzjastów klawiatur, którzy zdążyli zdobyć już duże doświadczenie w produkcji tego typu urządzeń. Grupa składa się z projektantów, marketingowców i ekspertów od produkcji. Założyciele poświęcili się całkowicie tworzeniu najbardziej wyrafinowanych klawiatur mechanicznych o minimalistycznym wzornictwie.

Produkty naszej marki, czyli klawiatury mechaniczne wraz z dodatkowymi akcesoriami powstają w fabryce, dla której doskonała jakość to podstawa. Tym samym, każde urządzenie, które pojawia się na stronie wyróżnia zarówno doskonały design, dbałość o szczegóły i bardzo wysoka jakość. Chcemy, aby osoba posiadająca naszą klawiaturę mechaniczną, mogła cieszyć się nią przez wiele lat - to nasz priorytet. Nieustannie doskonalimy produkty, chcąc odpowiedzieć na wszelkie potrzeby ich użytkowników. Wiemy, że nawet doskonały produkt można udoskonalić jeszcze bardziej.

A teraz poznaj bliżej nasze klawiatury mechaniczne i poczuj przyjemność płynącą z pisania na nich.